První nákup z Bonami - čepice a rukavice. jak obstály?

28.12.2018 niki005 Kosmetika

Když jsem si říkala, že bych chtěla zrecenzovat něco jiné než kosmetiku, šla jsem na to prakticky. Rozhodla jsem se, že si objednám něco na e-shopu, kde jsem nikdy neobjednávala - navíc jsem si vybrala dvě věci, které jsem ještě potřebovala na zimu koupit. Což byly rukavice s čepicí. Chtěla jsem, aby mi to k sobě ladilo, proto jsem si vybrala obojí v šedé barvě na e-shopu Bonami.
Když mi volal kurýr z Geisu, nebyla jsem doma. Paní však měla moc práce a nepočkala, až zavolám mamce, zda je doma, že by to převzala za mě. Místo toho mi řekla, že mi to když tak hodí přes branku do dvora, kde je pes. No, vím, že má hodně práce, ale kdybych měla koupené něco křehké, peníze jsou pryč. Jinak byl ale balíček zabalen v obálce s bublinkovou folií.

Vše v hezké šedé barvě

Když jsem balíček otevřela, byla jsem mile překvapena. Rukavice i čepice jsou ve stejném odstínu šedé, což je malé, ale milé plus. Mimo to mi vypadla z balíčku i kartička se slevou na další nákup a Bonami noviny, s čímž jsem se setkala poprvé. Vše bylo milé překvapení.
Ze všeho nejvíc jsem doufala, že obě věci budou hlavně funkční. V zimě se mi moc mrznout nechce.

Reklama

Rukavice jsou dost nepříjemné

Když jsem s velkým nadšením rukavice i s čepicí vybalila, zarazila jsem se. Obojí vypadá opravdu hezky, ale když jsem se rukavic dotkla, zjistila jsem, že jsou z vlny nebo něčeho podobného, co mi na dotek moc příjemné není. I tak jsem jim chtěla dát šanci a vytáhla jsem je sebou ven.
Vzhledem k tomu, že byla velká zima, tak byly rukavice docela v pořádku. Jakmile ale teplota nebyla doslova mrazivá, začala mi být látka na rukou velmi nepříjemná, a ruce se mi začaly šíleně potit. A to horko opravdu nebylo.
Je dost možné, že látka nesedí jen mně, bohužel mi nesedí ani velikost, rukavice jsou mi příliš velké. Proto jsem se je rozhodla dát sestře, která s nimi zatím žádný problém nemá.

Ačkoliv je mi o něco větší i čepice a nezahřeje v nějakých velkých mrazech, rozhodla jsem se, že ji nosit budu. Jen si do ní chci zevnitř našít gumu, abych si zmenšila její obvod. Buď jsem malá já, nebo velké ty věci. Těžko říct. Každopádně čepice vypadá hezky - i s malým detailem v podobě bambule.

E-shop jistě vyzkouším znovu

Když vše shrnu, jsem s nákupem spokojená tak napůl. Sice se mi nelíbí úplně vše, například rukavice mě bohužel zklamaly, ale třeba ta čepice je opravdu fajn. Proto si myslím, že na e-shopu jistě ještě někdy něco vyzkouším.


Komentáře


Přidat komentář