zlatý hřeb večera - boty!

28.12.2018 lindale17 Fashion

Znovu zdravím u dalšího článku a opět budu mluvit o botičkách.

 

Než se ale dostanu k mým novým, skvostným, botičkám, chci Vám odhalit jednu fake stránku s oblečením . Samozřejmě Vám, čtenářkám, došlo, že mou prací je zkoušet různé internetové obchody, kvalitu jejich produktů společně s cenou a rychlostí dodání, případně i komunikaci s pracovníky firmy.

 

V polovině září jsem si objednávala šaty od firmy Topstarfashion (šaty : https://www.topstarfashion.cz/saty/luxusni-cervene-vecerni/ ). Doba dodání měla být 14-40 dnů. Zkráceně, šaty ani po té lhůtě nedorazily. Psala jsem jim na facebooku, protože na kontaktní formulář jsem, samozřejmě, nedostala odpověď. Z facebooku mi bylo řečeno ' chyba je na straně pošty, my jsme jim balík předali ' . Žádala jsem o číslo balíku. Vždy to nějak okecali, prostě žádný číslo neexistovalo. Netuším, jestli vůbec existoval ten balík. Ruply mi nervy a po měsíci a něco obvolávání pošt ve městě, které vlastně byly naprosto bezmocné, jsem zažádala  o peníze. Aby jste se orientovaly. Psala jsem jim 7. prosince.

Hádejte kde jsou peníze? Nevíte? Já taky ne, ale u mě to není. 

 

A teď tedy zpět k té lepší části. Znáte slečnu Veronicu Biasiol? Velmi ambiciózní slečna, která dennnodenně sklízí můj

obdiv. Nedávno založila na instagramu účet, kde prodává oblečení a já ji ze zvědavosti začala sledovat. A tam byly. Ty nádherný, třpytící se botičky.

Chápejte mě. Musela jsem je mít. Do tří minut byly zaplacené. Tím chci říct, že jsem ji spamovala tak moc, až se mi musela předně věnovat že odepisovala až bleskovou rychlostí. Dorazily mi asi do týdne, perfektně zabalené a polepené samolepkami. 

Vevnitř byly netklé, jak z obchodu. Vyskočila na mě ale docela 'nic moc' boty. Nitky byly všude, odlepovala se vložka od boty a ještě navíc jsem měla odřenou patu.

Komunikace

Napsala jsem Biasiolce a dohodly jsme se bez problémů na kompenzaci a už se mi líbily o něco víc (za tu novou cenu).
Byla neskutečně milá! :)

Reklama

Nošení

Řeknu Vám to narovinu. Podpatky jsem na sobě dobrý rok neměla. A když jsem si tyhle deseticentimetrovky vzala na sebe, málem jsem se zabila vyskočila z kůže, co to je za sexy nožky ! Je pravda, že botičky jsou fakt pro slečny, které chodit na podpatcích zvládají, a tak si v tom i bůhvíjak nezlomí ruku. Každopádně se neskutečně těším, až se to stane si je vezmu na svůj ples a pořádně je provětrám ve vzduchu, až poletím svých šatech !

Závěrem

Boty za tu cenu top, koupila jsem si i zimní boty na podpatku, abych si zvykla. :) Komunikace s prodejcem : naprostá spokojenost a jestli jsem ready na ples? Rozhodně bych radši zůstala doma a promanádovala se v nich tady, nestačí to? ano.

Chci Vám popřát krásné prožití svátků, a šťastný Nový i ten nový rok, plný splněných přání, naplněných předsevzetí a doubrých koupí!

Mějte se krásně a těším se u dalšího příspěvku! 


Komentáře


Přidat komentář