Na pár dní pravou brunetou

28.12.2018 anna Kosmetika

Poslední 2 roky si pohrávám s myšlenkou, že si nechám ztmavit vlasy. Ale vždy skončím u toho, že si své vlasy nechci ničit barvou, protože přece jen jsem ráda, že jsem se po x letech vzdala odbarvovaných vlasů s vidinou přirozené barvy. Pořád mi to ale nedalo, a když jsem si celý život nechávala vlasu zesvětlovat, proč si pro jednou vážně nezkusit barvu tmavší?

Notino.cz v tomhle opět nezklamalo:

  1. Našla jsem u nich v nabídce jemné masky na vlasy bez permanentních barevných pigmentů.
  2. Platbu jsem odeslala jeden den večer a hned další den jsem měla balíček připravený na odběrném místě.
  3. Ještě navíc jsem dostala rukavice na barvení.

Co o masce říká Notino.cz?

Jemná vyživující maska bez permanentních pigmentů Maria Nila Coulour Refresh Cacao dodá vašim vlasům kakaový odstín. Jakou intenzitu barvy zvolíte už je jen na vás.

Vlastnosti:

  • intenzitu si volíte sami – můžete oživit odstín nebo úplně změnit barvu
  • odstín Cacao je vhodný pro tmavé i světlé vlasy
  • dodává vlasům výživu
  • nemusíte se bát trvalého efektu – lehce se vymývá

Složení:

  • arganový olej – zjemňuje vlasy
  • neobsahuje parabeny a sulfáty
  • 100 % vegan

Reklama

K aplikaci

Před aplikací si klasicky umyjete vlasy šamponem a vysušíte ručníkem. Aplikace samotné masky je poměrně jednoduchá, ale stejně bych doporučila si na ní někoho přizvat, abyste nějaké místo nevynechali. Jak se maska dává na mokré vlasy, tak pak rychle ztratíte pojem, kam jste masku dali a kam ne. Kamarádka si vzala na barvení rukavice, ale později jsem zjistila, že maska barví minimálně a dá se z rukou umýt vodou a mýdlem, jen má tendenci zůstat za nehty. Masku jsem nechala na vlasech pokaždé 10 minut, protože jsem se bála, aby byla změna opravdu viditelná. Pak jsem vlasy umyla už jen vodou, vlasy ošetřila kondicionérem, vysušila a upravila tak, jak jsem zvyklá.

A změnu můžete i vy porovnat na fotkách.

Co myslíte, povedlo se?

Závěr

Co jsem od masky nečekala je její příjemná vůně, čekala jsem otřesných 10 minut se syntetikou na hlavě, ale nakonec to bylo příjemných pár minut. 100 ml masky mi vystačilo na jednu aplikaci na všechny vlasy a jedno dobarvení pěšinky. Výdrž pigmentu je celkem fajn, týden jsem měla krásnou hnědou barvu, která se postupně začala vymývat. Ovšem u krásné barvy maska končí, účinek slibující výživu se u mě totiž nedostavil.

Takže pokud si stejně jako já hrajete s myšlenkou zkusit něco nového a zároveň si nezničit vlasy, masky od Maria Nila doporučuji. Navíc značka nabízí spoustu přirozených i neobvyklých odstínů jako je růžová nebo modrá. 

s láskou anna


Komentáře


Přidat komentář